Щепоріз 3М-100Т

Щепоріз 3М-100Т

На складі
Рейтинг:

На складі 65000.00
Бонусні бали: 650
65 000.00 грн.

Ціна у бонусних балах: 65000


  • Виробник: ШКИВ
  • Код товару: 3М-100Т

Передпродажна підготовка
Доставка
Способи оплати
Повернення / обмін протягом 14 днів

Подрібнювач гілок (щепоріз)
Модель: 3М-100Т

  • Тип приводу: ВОМ трактора
  • MАХ діаметр гілки, що переробляється: 100 -110мм
  • Отримана фракція 5-40мм
  • Продуктивність до 6 м³/год

Протиножі сталь 65Г/10мм/2шт. Регулювання ножів є. Завантажувальний розтруб 430х405мм. Обертання розтруба, що викидає, 360 градусів. Висота вильоту тріски 2.1м. Подача гілки самозахоплення. Під вал відбору потужності трактора 1080 об/хв. потужністю від 24 л.с.

  • Виробник: Шків
  • Габарити: 1000x1200x1900 мм
  • Ножі: сталь-65г-3-шт
  • Вага: 195 кг

Подрібнювачі гілок виготовляються на високоякісному обладнанні з програмним забезпеченням (ЧПУ), що робить їх якісними та надійними, що гарантує тривалий термін служби агрегатів.

На цю модель щепоріза 3М-100Т встановлений диск-маховик діаметром 500мм завтовшки 25мм. Кількість ножів 3шт., Товщина ножа 10мм. Регульовані ножі, що дуже важливо для роботи щепоріза і заточування ножів. Також щепоріз оснащений одним контр ножем, що дозволяє повністю переробляти гілку на тріску. Даний вид тріски підходить для завантаження шнека в котли тривалого горіння.

Усі комплектуючі подрібнювача перед фарбуванням ґрунтуються, після чого фарбуються поліуретановою фарбою італійського виробництва. Даний вид фарби - це суміш різноманітних полімерів, яка має відмінні захисні і протиударні властивості, якими не має жодна інша фарба.

Основні характеристики
Тип приводу
ВОМ ТРАКТОРА
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.